Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Paweł Wolicki. Będę kandydował do powiatu, popieram kandydaturę Jerzego Gągałę na burmistrza

S0854133Paweł Wolicki podtrzymuje decyzję o rezygnacji z ubiegania się o fotel burmistrza. Wystartuje natomiast do Rady Powiatu. – Popieram kandydaturę Jerzego Gągały na burmistrza Dębicy – mówi Wolicki.
Wolicki tłumaczy, że ma już dość ciągłych ataków na siebie i rodzinę i dlatego postanowił zrezygnować z ponownego ubiegania się o stanowisko burmistrza. – Jestem już zmęczony tym ciągłym udowadnianiem, że nie mam przysłowiowego garba. To bardzo mocno odbija się na mojej rodzinie – tłumaczy Paweł Wolicki. Moje poparcie przekazuję swojemu zastępcy Jerzemu Gągale. To uczciwy i pracowity człowiek. Mam nadzieję, że zyska poparcie PiS.
Sam Wolicki ma zamiar kandydować do Rady Powiatu. Prawdopodobnie wystartuje z list PiS z drugiego miejsca na liście.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.