Previous
Next
Previous
Next

Rower trafił do rodziny wielodzietnej

rowerOsoby korzystające z Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, kupując bilety wstępu otrzymują numerowane kupony, które biorą udział w losowaniu „Nagrody Miesiąca”.
Jedna z nagród – rower KARBON DINO 20 ufundowany przez Dawida Szkotaka z Firmy AXIPLAST Producenta Opakowań z Tworzyw Sztucznych z Dębicy nie została odebrana przez posiadacza wylosowanego kuponu.
Decyzją Stanisława Rokosza – wójta Gminy Dębica oraz Marka Kamińskiego – dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Pana Dawida Szkotaka rowerek został przekazany wskazanej przez pracownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej rodzinie wielodzietnej. Piękny gest i duża radość dla rodziny.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.