Previous
Next
Previous
Next

Paweł Wolicki. Rezygnuje z kandydowania do powiatu z list PiS

S0085009Rezygnuje z kandydowania do powiatu z list PiS – mówi Paweł Wolicki. To mój sprzeciw przeciw działaniom posła Jana Warzechy. Nie chcę aby moja osoba była wykorzystywana do walki z PiS-em. Nigdy nie walczyłem z PiS i nigdy tego nie będę robił.
Wolicki kilka tygodni temu zapowiedział, że nie będzie również kandydował na stanowisko burmistrza Dębicy, teraz wycofuje się z kandydowania do powiatu, chociaż zapowiadał, że wystartuje z list PiS właśnie do powiatu. Od pewnego czasu zaostrza się konflikt pomiędzy nim a posłem Warzechą. Konflikt ten zaostrzył się gdy PiS dzięki staraniom między innymi Jana Warzechy poparł kandydaturę Mariusza Trojana na stanowisko burmistrza Dębicy.
Wkrótce więcej szczegółów na ten temat.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.