Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wolicki do Warzechy. Rezygnuję bo oddał Pan wybory walkowerem na rzecz Wspólnoty Ziemi Dębickiej

20140924142250769_Page_1Do naszej redakcji dotarło pismo jakie do posła Warzechy skierował burmistrz Paweł Wolicki. Pisze w nim o swojej rezygnacji z kandydowania z list PiS do powiatu. Powodem tego są działania posła a zwłaszcza oddanie walkowerem wyborów na rzecz Wspólnoty Ziemi Dębickiej.
Wolicki pismo swoje skierował do Biura Poselskiego. Jeszce do niedawna mówiło się, że Wolicki będzie kandydował do powiatu z list PiS z wysokiej pozycji. Obecnie swoją zgodę wycofał.
– Główną przyczyną są działania Jana Warzechy – mówi Paweł Wolicki. W swoich działaniach na burmistrza Dębicy popiera od de facto kandydata Wspólnoty Ziemi Dębickiej a nie kandydata szeroko rozumianej prawicy, którym jest Jerzy Gągała. Moim zdaniem poseł działa na szkodę PiS a ja nie chcę firmować takich działań które szkodzą tej partii.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.