Previous
Next
Previous
Next

O krok od tragedii. Samochód zamknięty między szlabanami

04KONiewiele brakowało, aby do tragedii doszło w Dębicy, na przejeździe kolejowym. Przejeżdżające auto zostało uwięzione pomiędzy szlabanami.
Wydarzenie miało miejsce dziś o godzinie 15.30. Przejeżdżające auto nie zdążyło zjechać z przejazdu kolejowego i utknęło przed szlabanem. Kierowca był na tyle przytomny, że podjechał jak najbliżej niego i dzięki temu nie znalazł się na torach, po których przejechał pociąg. Kierowce wylegitymowali policjanci, którzy znaleźli się na miejscu zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Po przejeździe pociągu szlaban został podniesiony i samochód bezpiecznie opuścił przejazd kolejowy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.