Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zbierali grzyby w Wisowej

grzyby20 września 2014 roku na terenie sołectwa Wisowa odbyło się IV Wielkie Grzybobranie „Wisowa 2014”.
W szranki konkursowe stanęło 10 drużyn 2-osobowych składających się nie tylko z mieszkańców Wisowej, ale również przybyłych drużyn z Dęborzyna. Po blisko 2 godzinnych zmaganiach w poszukiwaniu grzybów drużyny dotarły do mety w większości z koszykami wypełnionymi w różnym stopniu grzybami. Nad prawidłowością zebranych grzybów jadalnych czuwała Joanna Wingert-Szurek – grzyboznawca. Po zważeniu grzybów zwyciężyła drużyna w składzie Halina i Kamil Kos , która uzbierała blisko 6 kg grzybów przed drużyną Andrzej i Kacper Tułecki /3,55 kg/. Trzecie miejsce zajęła drużyna Barbara Cioś i Katarzyna Bułat /3,1 kg/. W sumie zebrano ponad 23 kg grzybów. W kategorii dodatkowej największego grzyba znalazła drużyna Andrzej i Kacper Tułecki. Wszyscy uczestnicy grzybobrania otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.