Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W czwartek będą blokować na Zawierzbiu

111111111111111Komenda Powiatowa Policji w Dębicy informuje o planowanym zgromadzeniu publicznym 16 października 2014 roku w Zawierzbiu. Zgromadzone osoby mają przez około trzy godziny chodzić przez przejście dla pieszych na drodze powiatowej w Zawierzbiu.
Zgromadzenie rozpocznie się 16 października 2014 roku o godz. 13.30 w Zawierzbiu przy przejściu dla pieszych na drodze powiatowej na wysokości „betoniarni”. Program zgromadzenia obejmuje wygłoszenie oświadczenia, wręczenie petycji zainteresowanym władzom oraz wielokrotne przechodzenie przez oznakowane przejście dla pieszych. Czas trwania zgromadzenia przewidziany jest na 3 godziny.
źródło. KWP Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.