Previous
Next
Previous
Next

Pomóżmy Gabrysi. Zostańmy dawcami szpiku kostnego i komórek macierzystych.

Plakat_A3 DKMSGabrysia ma 9 lat i mieszka w Dębicy. W 2005 roku zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jedynym dla niej ratunkiem jest przeszczep szpiku kostnego od dawcy niespokrewnionego. Ale wciąż nie znaleziono takiej osoby. Jak można pomóc? Bardzo prosto. Wystarczy zarejestrować się w bazie Dawcy Komórek Macierzystych. W Dębicy będzie to możliwe 26 października 2014 w DK Mors. W Pilźnie dzień wcześniej. Szczegóły na plakacie obok.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.