Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jerzy Sasak: Nie będę kandydował na wójta gminy Czarna. Uważam, że Marta Pyzińska jest dobrym kandydatem.

IMG_0135Jerzy Sasak zapowiada, że nie będzie kandydował na wójta gminy Czarna. – Uważam, że najlepszą kandydatką na tę funkcję byłaby Marta Pyzińska – mówi Sasak. I apeluję do niej aby podjęła się tego zadania.
Sasak uważa, że Pyzinska w ciągu ostatnich lat pokazała się z jak najlepszej strony w walce o most.
Pani Marta „w boju” dowiodła, że potrafi myśleć kategoriami szerszymi niż tylko własne podwórko, że potrafi dostrzegać kluczowe dla całego regionu problemy i wskazywać sposoby ich rozwiązywania – mówi Sasak. W gminie Czarna, każdy kto przyjdzie po obecne władzy będzie musiał się zmierzyć z gigantycznym zadłużeniem i marazmem gospodarczym, który jest efektem dwudziestoletnich rządów Józefa Chudego. Myślę, że Marta Pyzińska jest taką osobą, która poradzi sobie z tymi problemami, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie będzie jej łatwo. Mam nadzieję i apeluję do niej aby podjęła się tego wyzwania i zgodziła się na kandydowanie na wójta gminy Czarna.
Kilka dni podobny apel wystosował do Pyzińskiej Franciszek Kuźma.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.