Previous
Next
Previous
Next

Marsz dla życia i rodziny. Fotoreportaż

IMG_7637Setki mieszkańców Dębicy i całej diecezji tarnowskiej przeszły dziś ulicami Dębicy w VI Diecezjalnym Marszu dla Życia i Rodziny. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Dębicy, której przewodniczył ks. biskup. Andrzej Jeż. Po niej uczestnicy Marszu przeszli ulicami miasta na dębicki Rynek, gdzie obył się piknik i zagrał zespół Armia Dzieci. Gościem specjalnym Marszu była pochodząca z Kanady Mary Wagner, znana na świecie działaczka ruchów obrony życia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.