Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Marta Pyzińska – prezentacja kandydatki. Rodzina. Praca. Gospodarka.

IMG_7785Marta Pyzińska zdecydowała się kandydować na wójta gminy Czarna. Będzie kandydować z listy Prawa i Sprawiedliwości. Jej kandydaturę popiera Stefan Bieszczad oraz Wspólnota Ziemi Dębickiej. Poniżej prezentujemy sylwetkę kandydatki.
Marta Pyzińska, nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 2 –Integracyjnego w Dębicy z dwudziestoczteroletnim stażem. Pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie i Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Prywatnie żona i matka czwórki dzieci: trzech synów, z których dwóch studiuje na kierunkach technicznych oraz córki – uczennicy gimnazjum. Kandyduje na stanowisko wójta Gminy Czarna, gdzie jako przyszły gospodarz chce przede wszystkim zmienić perspektywy rozwoju i funkcjonowania gminy. Program wyborczy opiera na trzech filarach: rodzina, praca, gospodarka. Wynika to z faktu, że bogactwem Gminy Czarna są przede wszystkim ludzie, a ich siłą jest rodzina. Często rodzina potrzebuje wsparcia na którymś etapie jej rozwoju, dlatego w programie przewidziano szereg zagadnień o charakterze społecznym, a następny filar programu stanowi praca, którą pozwoli zapewnić ożywienie gospodarcze. Zawiera się w tym skuteczna pomoc osobom bezrobotnym oraz tworzenie korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości i przedsiębiorstw. Racjonalne planowanie, wykorzystanie potencjału naszej gminy, rozległych możliwości dostarczanych przez programy unijne, rządowe oraz regionalne – pozwoli na rozwój, ograniczenie zadłużenia i w przyszłości generowanie przychodów dla budżetu gminy z tytułu podatków. Współtwórcami programu wyborczego są kandydaci na radnych, którzy zadbali o to, aby najpilniejsze potrzeby mieszkańców poszczególnych miejscowości znalazły w nim swoje odzwierciedlenie.
Więcej szczegółów na temat samej kandydatki jak i ich programu wyborczego już wkrótce.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.