Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwany dom dla charakternej Speedy:)

spidi11Energiczna, ciekawa świata i z charakterkiem – taka jest Speedy (Spidi). Imię wybranie nieprzypadkowo – sunia na spacerach łapie prawdziwego „speed’a” – uwielbia chodzić i biegać:) Do przytuliska trafiła w lutym br., po tym jak ktoś przywiązał ją łańcuchem do drzewa w okolicach przedszkola Weldon Kids i bazy ZUM-u. Na początku bała się wszystkiego i wszystkich. Była mocno zagubiona, ostrożna, nieufna. Na próbę głaskania reagowała nerwowo, jakby tego nie znała. Szybko jednak robiła postępy w oswajaniu; zaczęła się cieszyć na widok człowieka, poszczekiwaniem domagała się wyjścia na spacer, pozwalała się tulić i głaskać. Dzisiaj to już zupełnie inny pies. Ciągle jednak nie ma szczęścia do ludzi. Speedy jest niewielka, zmieści się w każdym domu, czy mieszkaniu. Ma ok. 1,5-2 lat. Nowy właściciel powinien pamiętać, że sunia jest typem szefowej – może przebywać z innymi psami, ale najlepiej uległymi.
Speedy po adopcji ma gwarantowaną bezpłatną sterylizację w lecznicy, z którą Urząd Miejski w Dębicy ma podpisaną umowę. Posiada komplet szczepień.
Czeka w przytulisku w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.
Filmik ze Speedy w roli głównej: https://www.youtube.com/watch?v=Igzo0-hCEQk

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.