Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

POWOŁANIA DĘBICZAN DO REPREZENTACJI POLSKI W HOKEJU NA LODZIE

Arkadiusz Nowak
Arkadiusz Nowak
Oskar Hadowski
Oskar Hadowski
W listopadzie hokejowa reprezentacja Polski U18 rozegra w Toruniu trzy mecze towarzyskie z Francją U18. Z tej okazji trener Jarosław Morawiecki powołał do kadry dwudziestu sześciu zawodników, w tym piętnastu uczniów NLO SMS PZHL Sosnowiec i sześciu graczy z klubów zagranicznych. Wśród powołanych znalazł się Arkadiusz Nowak – zawodnik UKH Dębica.
„To dla naszego hokeisty kolejne wyróżnienie. Wcześniej w 2012 roku został powołany do Reprezentacji Polski do lat 16, w dniach 20-23.12.2012 był  uczestnikiem zgrupowaniu w Oświęcimiu, na którym wystąpił w obydwu spotkaniach towarzyskich z juniorami młodszymi UKH Unii Oświęcim. Od 28 do 30 grudnia tego samego roku reprezentował Polskę U16 na turnieju Euro Hockey Sparta Tournament w Pradze gdzie wystąpił w 5 spotkaniach przeciwko: HC Vitkowice, HC Sparta Praga, Austria U16, Markham Majors, Austria U15” – mówi Marcin Hadowski, prezes UKH Dębica. 
Zgrupowanie kadry U-18 odbędzie się w Toruniu, gdzie w dniach 3-8 listopada rozegrane zostaną trzy kontrolne mecze z reprezentacją Francji. 17 października natomiast ogłoszone zostały także powołania do reprezentacji Polski U16 na Międzynarodowy Turniej Hokejowy w Tychach. W szerokiej kadrze znalazł się zawodnik UKH Dębica – Oskar Hadowski. W dniach 5-11 listopada odbędzie się zgrupowanie oraz turniej międzynarodowy z udziałem reprezentacji Armenii i Białorusi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.