Previous
Next
Previous
Next

„Warsztaty ceramiczne” w Placówkach Wsparcia Dziennego

ceramika 3W ramach projektu „Równamy Szanse” w miesiącu październiku jego młodzi uczestnicy wzięli udział w warsztatach ceramicznych.
Celem warsztatów było zapoznanie dzieci z podstawowymi zagadnieniami związanymi z ceramiką, a także z różnorodnością technik ceramicznych wykorzystywanych przy tworzeniu z gliny. Podczas warsztatów powstały niepowtarzalne figurki, kubki, miseczki i dzbanki. Zajęcia stworzyły także możliwość do rozwijania wyobraźni, zdolności manualnych, a przede wszystkim były wspaniałą zabawą.
Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram” razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy  dzięki środkom pozyskanym z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.