Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Tato podaj! Mamo strzelaj” – Razem ZWYCIĘŻYMY

DSC_0575W sobotnie przedpołudnie na stadionie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się kolejny Międzyszkolny Rodzinny Turniej piłki nożnej „Tato podaj! Mamo strzelaj” pod hasłem RAZEM ZWYCIĘŻYMY.
Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że do udziału w turnieju zgłosiło się 8 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe z Dębicy – SP 2, SP 3, SP 8, SP 10, SP 11, SP 12, zespół DAP Girls występujący na boiskach II LIGI oraz gospodarz i organizator SP 9. Drużyny składały się z 6 rodziców i 6 dzieci – chłopcy i dziewczynki. Organizatorem turnieju był dyrektor SP 9 Jan Rachwał, prezes UKS OLIMP SP 9 Andrzej Nylec, prezes firmy VENTOR Janusz Urbanik oraz Urząd Miejski oraz Miejski Zarząd Oświaty.
„Celem imprezy było propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród rodzin, zawiązywanie nowych przyjaźni, wyrabianie zasad fair play. Rodziny rywalizowały w duchu sportowego współzawodnictwa w myśl maksymy „Pragniemy zwyciężyć, lecz jeśli nie będziemy mogli to bądźmy wytrwali w swoich staraniach” – mówi współorganizator turnieju Andrzej Nylec.
Zmaganiom drużyn przyglądali się m.in. zastępca burmistrza Jerzy Gągała, dyrektor MZO Ireneusz Kozak, radni miejscy oraz prezes firmy VENTOR Janusz Urbanik – główny sponsor turnieju. Podczas całego turnieju grającym towarzyszyła zacięta, sportowa i bardzo wyrównana walka na murawie szkolnego stadionu, która owocowała udanymi akcjami i pięknymi bramkami. Zawodników głośno dopingowali kibice z poszczególnych szkół nauczyciele, rodziny oraz koleżanki i koledzy. Każdej grze towarzyszyły niesamowite emocje, były oklaski, pokrzykiwania tak zwane „piątki” oraz zgodne z duchem sportowej walki podziękowania za wspaniałą zabawę. Było bardzo kolorowo i niezwykle emocjonująco. Na zwycięzców czekały nagrody – medale, puchary, dyplomy, piłki oraz dla wszystkich uczestników koszulki z logo turnieju, których sponsorem była firma VENTOR. Puchar fair play Przewodniczącej Rady Rodziców przy SP nr 9 Marty Pociask otrzymała drużyna DAP Girls. Wszyscy uczestnicy skorzystali z gorącego posiłku. Swój turniej mieli również mali adepci piłki nożnej z rocznika 2008, 2007 i 2006, którzy rywalizując w zespołach 3 osobowych na małych boiskach wykazali się już sporymi umiejętnościami piłkarskimi. Młodzi piłkarze za wspaniałą grę otrzymali pamiątkowe dyplomy, piłeczki, małe piłkarzyki oraz koszulki. Na zakończenie turnieju organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci losowania sprzętu sportowego wśród wszystkich uczestników turnieju zgromadzonych na stadionie . Przez cały czas trwania turnieju Centrum Zabawy KULKOLAND prowadziło gry i zabawy sprawnościowe dla wszystkich dzieci. Imprezę prowadził i aranżował TOBI przy dźwiękach wspaniałej muzyki.
Wyniki końcowe Międzyszkolnego Rodzinnego Turnieju piłki nożnej
„Tato podaj! Mamo strzelaj” Razem ZWYCIĘŻYMY
1. SP 8
2. SP 10
3. SP 3
4. SP 11
5. SP9, SP 2, SP12, zespół DAP
 
Organizatorzy dziękują za wspaniałą zabawę i zapraszają już za rok na kolejną edycję – Tato podaj! Mamo strzelaj! – pora zacząć już rodzinne treningi…
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.