Previous
Next
Previous
Next

Zajęcia fitness w zamian za dary dla zwierząt ze schroniska w Zawadzie.

10481885_730151790354103_2755274114694655321_n18 października (sobota), w godzinach od 10.00- 20.30 odbywać się będą zajęcia fitness, w których uczestniczyć może każdy pod warunkiem przyniesienia poniżej wymienionych artykułów:
karmy, smycze,obroże, miski, zabawki, szampony, kocyki, szczotki, grzebienie, poduszki.
Z artykułów budowlanych potrzebna jest blacha do obłożenia płotu , budy, deski (artykuły, z których można wykonać budy).
Jeden dar (np jedna paczka karmy upoważnia do uczestnictwa w jednych zajęciach fitness).
W tych godzinach wolontariusze z KMZ Azorkowo (młodzież szkolna razem z opiekunami) będą na terenie klubu fitness Plaza Sport zbierać dary dla zwierząt!
Akcja jest charytatywna!!!
Klub Fitness Plaza Sport w CH RENOMA, ul. Krakowska 55, 39-200 Dębica
Organizatorzy: Plaza Sport Sp. z o.o. oraz Klub Miłośników Zwierząt AZORKOWO
Partner: Wójt Gminy Dębica, Urząd Gminy Dębica
Akcja wspierana przez: drukarnie Print AB
Plaza Sport Sp. z o.o.
www.plazaclub.pl
plaza.klub@interia.pl
tel 692493730
Paulina Korga
KMZ AZORKOWO
Agata Wiater
tel. 509799559
Akcja dotyczy tylko zajęć fitness – siłownia Plaza Sport będzie w tym dniu funkcjonować na normalnych zasadach.
OKAŻ SERCE – PRZELEJ POT – OSZCZĘDŹ ŁEZ
PSICH ŁEZ!!!!!!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.