Previous
Next
Previous
Next

Mecz piłkarski Wisła Kraków – Wołyń Łuck

IMG_0879W środowe popołudnie na obiekcie MULKS Pustynia został rozegrany sparingowy mecz piłkarski, pomiędzy zespołami Wisły Kraków i Wołyniem Łuck, 9-tej drużyny ukraińskiej ekstraklasy, która przebywa aktualnie na zgrupowaniu w Dębicy.
Drużyna z Ukrainy okazała się bardzo trudnym rywalem i od początku meczu dyktowała warunki gry, chociaż piłkarze Wisły też mieli swoje momenty. W ogólnym rozrachunku zespół z Wołynia wygrał 2:0, a trenerzy sprawdzili wielu swoich zawodników i byli bardzo zadowoleni z możliwości rozegrania takiej gry kontrolnej. Warto nadmienić, że drużyna z Wołynia najbliższe swoje spotkanie ligowe
rozegra z renomowanym Szachtarem Donieck. Mecz przyciągnął na trybuny stadionu w Pustynie wielu kibiców,
a po spotkaniu piłkarze obu drużyn chętnie pozowali do zdjęć z kibicami i młodymi adeptami futbolu. Największym zainteresowaniem cieszył się ciemnoskóry nigeryjski zawodnik Wisły Kraków Emmanuel Sarki, który na zakończenie wręczył jednemu z chłopców swoje meczowe buty piłkarskie.
Warto dodać, że na trybunach oprócz kibiców, można było zobaczyć znanych piłkarzy Wisły Kraków i reprezentacji Polski, m.in. : Maciej Żurawskiego czy Marcina Kużbę.
Wisła II Kraków: Bieszczad – Żemło, Czekaj, Bierzało, Witek – Lech, Buras,Guedes, Sarki – Kuczak, Zając Tomasz Zagrali także: Zając Mateusz, Kolanko, Furtak, Bartosz, Gulczyński, Handzlik, Marszalik, Szywacz, Wójcik.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.