Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

100-letnie urodziny Pani Stefanii Mokrzyckiej z Opacionki

br5zostk6 listopada 2014 roku swoje 100–letnie urodziny obchodziła Pani Stefania Mokrzycka z Opacionki. Jest ona najstarszą mieszkanką Opacionki i drugą z kolei pod względem wieku mieszkanką Gminy Brzostek. Pani Stefania Mokrzycka, z domu Jałowiec, urodziła się 6 listopada 1914 roku w Januszkowicach. 20 października 1934 roku zawarła związek małżeński z Władysławem Mokrzyckim i zamieszkała w Opacionce. Wspólnie z mężem wychowała czworo dzieci: Mieczysława, Marię Teresę i Juliana. Doczekała się też 17 wnuków, 32 prawnuków i 2 praprawnuków.
Józef Nosal
źródło. www.brzostek.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.