Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Program jubileuszu 100 lecia męczeńskiej śmierci bł. Karoliny

plakat2 PROGRAM PEREGRYNACJI RELIKWII
BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY I BŁ. JOSE SANCHEZA DEL RIO
W PARAFII NMP KRÓLOWEJ POLSKI W NAKLE NAD NOTECIĄ
14 LISTOPADA – piątek – W OBRONIE WIARY I MIŁOŚCI
17:30 – nabożeństwo różańcowe
18:00 – Uroczysta Msza Święta z wprowadzeniem relikwii bł. Karoliny Kózkówny
i bł. Jose Sancheza del Rio.
Wieczorne czuwanie przy relikwiach Błogosławionych „Zawalcz o miłość”, prowadzenie: ks. Henryk Stippa i muzyczny zespół młodzieżowy z Szubina.
15 LISTOPADA – sobota – MOCNI W WIERZE
10:00 – Msza Święta z udziałem chorych i ich rodzin, podczas której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Spowiedź od godz. 9:00.
18:00 – WIECZÓR UWIELBIENIA. Modlitwę poprowadzi Bydgoska Wspólnota Uwielbienia z ks. Adamem Sejbukiem CM, działająca przy bazylice św. Wincentego a’Paulo. Spotkanie młodzieżowych grup parafialnych dekanatu nakielskiego.
16 LISTOPADA – niedziela – MŁODZI MŁODYM
Niedziela poświęcona promocji wolontariatu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Świadectwa osób, przybliżenie historii oraz głównych idei ŚDM. Po każdej Mszy Świętej prywatna adoracja relikwii Młodych Błogosławionych.
15:00 – spotkanie dzieci i rodziców z bł. Karoliną i bł. Jose.
17 LISTOPADA – poniedziałek – BYĆ WOLNYM!
17:30 – nabożeństwo różańcowe
18:00 – Zawalcz o wolność z bł. Karoliną i bł. Jose. Msza Święta, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie prowadzona przez
ks. Macieja Chmielewskiego – egzorcystę. Katecheza o obronie przed zniewoleniami duchowymi.
18 LISTOPADA – wtorek – PRAWDZIWA HISTORIA SPRZED 100 LAT
17:00 – Droga Krzyżowa z bł. Karoliną i bł. Jose.
18:00 – Uroczysta Msza Święta w 100. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny pod przewodnictwem Dziekana nakielskiego – ks. prał. Grzegorza Nowaka. Podczas liturgii zaśpiewa „Chór Nadzieja”.
Po Mszy Świętej pożegnanie relikwii Błogosławionych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.