Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Akcja „Znicz” zakończona

111111111111111Policyjne działania „Znicz 2014” na terenie powiatu dębickiego trwały od piątku 31 października do poniedziałku 3 listopada. Policjanci dbali o płynność ruchu drogowego, jak również czuwali nad bezpieczeństwem pieszych i kierujących odwiedzających cmentarze.
Podsumowując tegoroczną policyjną akcję „Znicz” na drogach powiatu dębickiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. W tym okresie miało miejsce 7 kolizji, ujawniono 3 nietrzeźwych kierowców. Nad bezpieczeństwem odwiedzających nekropolie czuwało podczas tych dni łącznie 110 policjantów Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.