Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kampania nabiera tempa – banery idą w strzępy

baneryKampania wyborcza w naszym mieście nabiera coraz większego tempa. Banerów, plakatów z wizerunkami kandydatów startujących w wyborach samorządowych przybywa z dnia na dzień . Nie sposób dostrzec ogłoszeń wyborczych na ogrodzeniach, słupach, budynkach czy witrynach sklepowych. Nie wszystkim się to chyba jednak podoba. Na ul. Rzeszowskiej w nocy z niedzieli na poniedziałek zniszczonych zostało kilkanaście banerów kandydatów PIS-u oraz PO. Zdewastowane zostało także ogrodzenie na którym wisiały banery.
baneery1

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.