Previous
Next
Previous
Next

Bożena Osocha. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos

osochaBożena Osocha będzie ubiegać się o wybór na wójta gminy Żyraków w II turze. – Chciałam podziękować za każdy oddany na mnie głos w wyborach 16 listopada – mówi Osocha. Dziękuję za zaufanie jakim obdarzyli mnie mieszkańcy gminy. Bardzo proszę o poparcie mojej kandydatury na wójta za niespełna dwa tygodnie w drugiej turze wyborów 30 listopada 2014 roku.
W Radzie Gminy Żyraków zasiądzie pięć osób, które mandat zdobyły z ramienia Wspólnoty Ziemi Dębickiej z której startuje Osocha.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.