Previous
Next
Previous
Next

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Bogusław Dydo prawdopodobnie jako pierwszy straci posadę

Rokosz na pewno nie zechce współpracować z dyrektorem Dydo - mówią nasi informatorzy.
Rokosz na pewno nie zechce współpracować z dyrektorem Dydo – mówią nasi informatorzy.
Rokosz przejmuje władzę w dębickim starostwie powiatowym i nastąpią tam rewolucyjne zmiany. Według naszych informacji jako jeden z pierwszych urzędników, który może spodziewać się zwolnienia będzie dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Bogusław Dydo.
– Konflikt na linii Rokosz- Dydo jest już legendarny – mówi osoba z bliskiego otoczenia Rokosza. Na pewno pan Dydo w najbliższym czasie będzie musiał poszukać innego zajęcia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.