Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gminne Mistrzostwa w pływaniu klas II i III „JUŻ PŁYWAM”

10W dniu 27 listopada br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Gminne Mistrzostwa w pływaniu klas II i III z terenu Gminy Dębica pn.: „Już Pływam”. Zawody zorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W zawodach udział wzięło 48 zawodników z 12 szkół z terenu gminy. Zawody podzielone były na dwie grupy: chłopców i dziewcząt. Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale za zajęcie I – III miejsca, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty za udział w zawodach, które wręczyli Adrianna Miazga, zastępca dyrektora Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół i Przedszkoli, Przewodniczący Rady Gminy Dębica Piotr Żybura i Z-ca Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztof Lipczyński. Były to kolejne zawody organizowane dla szkół z terenu naszej gminy na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu. Zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze dostarczając uczestnikom wielu powodów do radości.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt klas II :
I miejsce – Milena Mroczka – Zespół Szkół Pustynia z czasem : 12,02 s
II miejsce – Weronika Ochab – Zespół Szkół Pustków z czasem : 12,93 s
III miejsce – Zuzanna Lech – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem : 15,15 s
Klasyfikacja końcowa chłopców klas II :
I miejsce – Szymon Ślazyk – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem : 12,62 s
II miejsce – Kacper Mazur – Zespół Szkół Pustynia z czasem : 13,68 s
III miejsce – Mirosław Kamiński – Zespół Szkół Paszczyna z czasem : 14,74 s
Klasyfikacja końcowa dziewcząt klas III :
I miejsce – Karolina Tarczoń – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem 26,60 s
II miejsce – Klaudia Skóra – Zespół Szkół Nagawczyna z czasem 29,50 s
II miejsce – Martyna Pietruszka – Zespół Szkół Pustynia z czasem 29,50 s
III miejsce – Gabriela Cebula – Zespół Szkół Latoszyn z czasem 30,40 s
Klasyfikacja końcowa chłopców klas III :
I miejsce – Bartosz Sokół – Zespół Szkół Brzeźnica z czasem 24,30 s
II miejsce – Kuba Różański – Zespół Szkół Gumniska z czasem 28,30 s
III miejsce – Hubert Gruszka – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem 28,70 s

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.