Previous
Next
Previous
Next

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

img3188

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie–Osiedlu zaprasza do udziału w Eliminacjach Gminnych do IX Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

Konkurs przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach:

I kategoria – uczniowie szkół podstawowych,

II kategoria – uczniowie gimnazjów,

III kategoria – uczniowie niepełnosprawni,

IV kategoria – szopka rodzinna,

Etapy konkursu:

– Składanie Szopek w dniach od 01.12.2014 r. do 05.12.2014 r.

– Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 17.12.2014 r.

– Wystawa Szopek Bożonarodzeniowych odbędzie się w dniach 08.12.2014 – 12.12.2014 r.

– Odbiór szopek nastąpi w dniach od 17 – 19.12.2014 r.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.