Janusz Urbanik popiera Mariusza Szewczyka

urbanikPoparcia w drugiej turze wyborów na Burmistrza Dębicy udzielił mi Janusz Urbanik – Prezes firmy Ventor, ceniony przedsiębiorca- mówi Mariusz Szewczyk. Wspomina naszą znajomość z dziecięcych lat. Zawsze postrzegał mnie jako człowieka koleżeńskiego, zaangażowanego i skutecznie dążącego do realizacji postawionych sobie celów. Janusz Urbanik jest przekonany, że warto postawić na zmiany w Dębicy, a gwarancją ich dokonania jest oddanie na mnie głosu, co on sam na pewno zrobi.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.