Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Początek sezonu łyżwiarskiego na Węgrzech

Mors1Nowy sezon startowy rozpoczął się dla naszego klubu udziałem jedynego solisty „Mors” Dębica – Stefana Świstaka, w międzynarodowych zawodach 9th Eastern-Hugry Cup w Miszkolcu z udziałem reprezentantów Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii i Węgier. 
Na Węgrzech wystąpiły również reprezentantki klubu ze Skawiny, jednak to Stefan zwyciężając w kategorii solistów urodzonych w latach 1997-2001 zdobył najlepszą lokatę i jedyny w tych zawodach medal dla naszego kraju. 
Mamy nadzieję, że przywiezione złoto będzie dobrym prognostykiem przed czekającymi w tym sezonie Stefana i jego klubowe koleżanki startami, z których najbliższy będzie miał miejsce na początku grudnia w Łodzi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.