Udany debiut Anny Kantor Kilian w wyborach samorządowych. Zdobyła prawie 4000 głosów.

Anna Kantor KilianMandatu co prawda nie udało się zdobyć, ale wynik jest imponujący. W całym okręgu Anna Kantor Kilian zdobyła dokładnie  3899  głosów.  To już oficjalny wynik młodej dębiczanki.
Anna Kantor Kilian startowała z listy PiS po raz pierwszy. Jak mówi chciała zaproponować coś, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy mieszkają na Podkarpaciu. Sama od kilku lat pracuje w Parlamencie Europejskim i ma na wiele spraw nieco inne spojrzenie niż mieszkający tu ludzie. Zwróciło na nią uwagę wiele osób, bo nie sposób było nie zauważyć jej kampanii. I prawie 4 tys. zdecydowało się poprzeć jej kandydaturę w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Jej świetny wynik pracował na bardzo dobry wynik całej listy PiS i pozwolił wejść do Sejmiku innym znanym politykom, którzy uzyskali wynik nieco większy niż ona, ale bez jej głosów nie mieliby szans na mandat. Mowa tu o Czesławie Łączaku – zebrał nieco ponad 5 000 głosów i Jacku Magdoniu  z Ropczyc, który zdobył podobną ilość głosów. Tu jak na dłoni widać było, że polityka to gra zespołowa i Anna Kantor Kilian w tym zespole dobrze się sprawdziła.
Bardzo dziękuję za wszystkie oddane na moją kandydaturę głosy – mówi Anna Kantor Kilian.  Zaufanie tylu osób to dla mnie motywacja do dalszej pracy i zwracania uwagi rządzących na problemy młodych mieszkańców Podkarpacia.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.