Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jarosław Gowin z wizytą w Dębicy

IMG_8355Z krótką wizytą przybył do Dębicy Jarosław Gowin. Zachęcał mieszkańców miasta do głosowania na Mariusza Trojana.  – Wierzę, że Mariusz Trojan będzie bardzo dobrze wypełniał obowiązki burmistrza Dębicy. Proszę mieszkańców miasta o głosowanie na niego – mówił Jarosław Gowin.
Po krótkiej konferencji prasowej Jarosław Gowin udał się na ulice Dębicy i rozdawał ulotki wyborcze Mariusza Trojana. – Proszę o głos – mówił do przechodniów wręczając ulotki wyborcze kandydata PiS.
Spore zainteresowanie Gownin wzbudził na dębickim placu targowym zwanym „Manhatan”.
– O, ja pana znam z telewizji – z zaskoczeniem mówiła jedna z kobiet prowadzących  swoje stoisko na „Manhatanie”. Prosimy nas częściej odwiedzać.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.