Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Święto Pluszowego Misia w przedszkolu w Pustyni

DSC_017225 listopada swoje święto obchodzi najmilsza przytulanka – Pluszowy Miś.  Dzieci z Publicznego Przedszkola w Pustyni aktywnie włączyły się w obchody tego święta.  Wspólnie ze swoimi pluszakami uczestniczyły w „misiowych” zagadkach, kołysankach, konkurencjach . Ogromną niespodzianką dla wszystkich uczestników  był „prawdziwy” Miś, który odwiedził dzieci. Niedźwiadek opowiedział o życiu i zwyczajach swojego rodu a potem wspólnie z przedszkolakami świętował ten niezwykły dzień. Zgodnie z tradycją nasz Miś odwiedził Dyrekcję szkoły i wręczył kierownictwu przysmak wszystkich misiów – słodkie co nieco – słoiczek miodu. Na zakończenie  dzieci zaśpiewały wszystkim jubilatom  gromkie 100 lat.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.