Joanna Czarnik – zdobyła 1248 głosów w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

czarnikPo raz pierwszy zdecydowała się na kandydowanie i wyniku nie musi się wstydzić.  Zdobyła dokładnie 1248 głosów. Podobnie jak Anna Kantor Kilian mandatu nie zdobyła, ale jak na debiut wynik jest całkiem niezły.
Dziękuję za okazane mi zaufanie i oddanie głosu na moją kandydaturę – mówi Joanna Czarnik.
Dobry wynik drugiej dębiczanki to chyba sygnał do elit politycznych, że może właśnie nadchodzi czas kobiet w polityce, które co prawda teraz jeszcze nie zdobyły mandatów, ale kto wie co wydarzy się za cztery lata.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.