Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

S007900818 listopada w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyła się uroczystość wręczenia przez burmistrza Pawła Wolickiego 25 parom małżeńskim, które w tym roku obchodzą jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego medali Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Na sali sesyjnej dębickiego magistratu licznie zebrali się Jubilaci dla których był to wyjątkowy dzień. Gratulacje i medale z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego Jubilaci odebrali z rąk burmistrza Pawła Wolickiego. Do gratulacji dołączył ks. Józef Dobosz, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego oraz kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego Bernadetta Rusin. Piękną oprawę muzyczną uroczystości zapewnił Zespół Ludowy MORSY.

W gronie Jubilatów świętujących 50 rocznicę zwarcia związku małżeńskiego znaleźli się:

  1. Bogacz Albin i Barbara
  2. Bukała Jan i Maria
  3. Bystrek Stanisław i Janina
  4. Cieślak Władysław i Barbara
  5. Dykas Kazimierz i Maria
  6. Gawlik Adam i Kunegunda
  7. Grabowski Edward i Stanisława
  8. Hadała Jan i Krystyna
  9. Jedynak Stanisław i Zofia
  10. Juszczyszyn Bolesław i Krystyna

11.Kabaj Jan i Anna

12.Kosydar Jerzy i Anna

13.Kozioł Celestyn i Helena

14. Kropielnicki Jan i Janina

15. Kuraś Stanisław i Danuta

16. Kurdziołek Edward i Michalina

17. Miazga Bronisław i Janina

18. Mleczek Henryk i Teresa

19. Pietrasik Franciszek i Zofia

20. Pietrzycki Edward i Ludwika

21. Popiołek Tadeusz i Irena

22. Raś Walerian i Maria

23. Selbirak Jan i Michalina

24. Stanok Eugeniusz i Maria

25. Żak Władysław i Anna

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.