Previous
Next
Previous
Next

Bogusław Płodzień. Jestem pewien, że z szeregów PSL nikt się nie wyłamie. Również Zygmunt Żabicki.

plodzien
Bogusław Płodzień zapewnia że nikt z szeregów PSL nie przejdzie na stronę PiS

W powiecie niby wszystko wiadomo, ale jeszcze tak do końca nic nie jest pewne. Oficjalnie mówi, się że powiat przejmie koalicja RIS-PSL-PO-SLD, ale … Wszystko będzie wiadomo dopiero na pierwszej sesji, kiedy zostaną wybrane władze powiatu. Z ramienia PSL trwałości powstającej koalicji pilnuje Bogusław Płodzień i zapewnia, że nikt z szeregów jego ugrupowania się nie wyłamie. Również Zygmunt Żabicki.
To, że Zygmunt Żabicki zdecydował się kandydować z list PSL zaskoczyło bardzo wielu. Żabicki był uważany za zaufanego człowieka Edwarda Brzostowskiego i raczej w szeregach ugrupowania, które utworzył były wicepremier można było oczekiwać jego miejsca.
– Jego obecny związek z PSL można oceniać bardziej jako pragmatyczny a nie ideowy – mówi bliski współpracownik Edwarda Brzostowskiego. Żabicki chciał zdobyć mandat i dobrze rozpoznał koniunkturę, że z PSL będzie to możliwe. I się udało.
Jednocześnie ze względu na tę „elastyczność” Żabickiego był on wymieniany jako jeden z tych, którzy mogą przejść na „drugą stronę”. Płodzień jednak dementuje takie informacje. – Nikt z szeregów PSL nie przejdzie na stronę PiS – mówi polityk PSL. Również Zygmunt Żabicki. Jestem tego pewien na 100 procent.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.