Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Pustkowie – Osiedlu

15565284622 listopada, na hali sportowej w Zespole Szkół w Pustkowie – Osiedlu, odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dębica. W rywalizacji wzięło udział 182 pary taneczne reprezentujące 36  klubów,  z  miast takich jak:  Rzeszów, Kraków, Nowy Sącz, Tuchów, Mielec, Przemyśl, Krosno,  Praszka, Stalowa Wola, Kielce, Tarnów, Skawina, Stalowa Wola, Jasło, Kęty, Głóg, Radom, Tarnobrzeg, Hyżne, Ostrowiec Świętokrzyski, Myślenice i Chorzelów.  Zawodnicy startowali z klas tanecznych B, C, D, E, F, G  w kategoriach wiekowych od 8-9 lat do kategorii powyżej 15 lat.
Rywalizacja par tanecznych rozpoczęła się od wczesnych godzin porannych i trwała do późnego wieczora.  Cała impreza odbywała się w przyjaznej atmosferze, w świetle reflektorów.  W bezpośrednim sąsiedztwie parkietu przy stolikach zasiedli zaproszeni goście i sponsorzy turnieju, a widownia była zapełniona przez publiczność z pobliskich terenów. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach tanecznych czekały puchary ufundowane przez Wójta Gminy Dębica, medale, dyplomy i atrakcyjne nagrody. Było to kolejne wielkie święto wdzięku, młodości i kunsztu tanecznego uczestników turnieju.
Przewodniczącym komisji sędziowskiej był Wojciech Wójtowicz, a jej członkami : Dariusz Kurzeja, Wojciech Woliński, Karina Hoffman – Zwolińksa, Małgorzata Pletty – Zyznar, Aleksandra Karpińska i Piotr Kwaśniak.
Wyniki:
 
Kategoria wiekowa 8-9 lat
Klasa F – kombinacja 6T
1.      Pyrek Karol, Łabno Zuzanna – Klasa – Tarnów
2.      Kwaśniewski Krzysztof, Paszkiewicz Patrycja – Aksel – Rzeszów
3.      Pięciak Oliwier, Marszałek Martyna – Gracja – Krosno
 
Kategoria wiekowa 10-11 lat
Klasa D – kombinacja 6T
1.      Gędełek Jakub, Jaworek Maria – Poleczka – Kraków
2.      Kamiński Michał, Płodzień Weronika – Gasiek – Rzeszów
3.      Czechowicz Szymon, Paczosa Kornelia – Gasiek Rzeszów
Klasa F – kombinacja 6T:
1.      Rałowski Miłosz, Sitek Aleksandra – Gasiek Rzeszów
2.      Łyszczar Bartosz, Cwynar Wiktoria –  Dżet  – Rzeszów- Boguchwała
3.      Różanka Igor, Habel Aleksandra  – Klasa – Tarnów
Klasa E – Kombinacja 6T
1.      Wal Hubert, Wójcik Aleksandra – Klasa Tarnów
2.      Nestor Kacper, Tondera Angelika – Aksel Rzeszów
3.      Burgiel Filip, Baran Martna – Axis Nowy Sącz
 
Kategoria wiekowa 12-13 lat
Klasa F – kombinacja 6T
1.      Szczygieł Daniel, Piejko Olga – Dżet Rzeszów
2.      Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna – Sokół – Myślenice
3.      Dzierwa Mateusz, Soja Emilia – Klasa – Tarnów
Klasa E – kombinacja 8T
1.      Kaczmarski Kamil, Szkutnik Natalia – Samba – Tarnów
2.      Majos Michał, Zynek Oliwia – Kick – Kielce
3.      Sadowski Radosław, Matuszczyk Alicja – Evolution – Kraków
Klasa D – kombinacja 8T
1.      Mazur Jakub, Kisała Aniela – Gasiek Rzeszów
2.      Cichoń Filip, Stachura Weronika – Elida – Mielec
3.      Skrobot Przemysław, Cygan Kinga – Klasa – Tarnów
Klasa C – styl latynoamerykański (samba, chacha, jive, rumba, passo doble)
1.      Kosal Kamil, Struk Natalia – Axis – Nowy Sącz
2.      Sobol Sergiusz, Meń Julia – Klasa – Tarnów
3.      Mazur Jakub, Bozacka Julia – Aksel – Rzeszów
Klasa C – styl standardowy (walc angielski, walc wiedeński, quickstep, tango, fokstrot)
1.      Zawora Marcin, Cierpich Karolina – Złota Para – Dębica
2.      Sobol Sergiusz, Meń Julia – Klasa – Tarnów
3.      Znylut Jan, Jurczak Paulina – Gracja Krosno
 
Kategoria wiekowa: 14-15 lat
Klasa D – kombinacja 8T
1.      Marszałek Mateusz, Bodu Laura – Styl – Kraków
2.      Nowosielski Michał, Krzysztofik Aleksandra – Gala – Mielec
3.      Kawęcki Bartłomiej, Tarkowska Weronika  –  Samba – Tarnobrzeg
Klasa C – styl latynoamerykański (samba, chacha, jive, rumba, passo doble)
1.      Dudek Marek, Matlęga Karolina – Styl – Kraków
2.      Kud Damian, Łysikowska Karolina – Gracja – Krosno
3.      Jendo Marceli, Wal Aleksandra – Klasa – Tarnów
Klasa C – styl standardowy (walc angielski, walc wiedeński, quickstep, tango, fokstrot)
1.      Dudek Marek, Matlęga Karolina – Styl – Kraków
2.      Góra Jakub, Ziębora Kinga – Twist – Ostrów Św.
3.      Pogorzelec Paweł, Krytak Małgorzata – Golden Dance – Przemyśl
Klasa B – styl latynoamerykański
1.      Scąber Aleksander, Kwietniowska Oliwia – Professional Dance – Głog
2.      Jurek Oskar, Niezabitowska Katarzyna – Professional Dance – Głóg
3.      Tomaszewski Kacper, Sakowska Roksana – Merengue – Stalowa Wola
Klasa B – styl standarowy
1.      Depczyński Tomasz, Pyteryd Julia – Gracja – Krosno
2.      Hawryluk Marcin, Pitera Gabriela – Gracja – Krosno
3.      Tomaszewski Kacper, Sakowska Roksana – Merengue – Stalowa Wola
 
Kategoria wiekowa powyżej: 15 lat
Klasa D – kombinacja 8T
1.      Jasiewicz Karol, Wilk Klaudia – Aksel – Rzeszów
2.      Tadla Paweł, Tadla Jolanta – Signum Dance – Hyżne
3.      Kawecki Mariusz, Dobosz Adrianna – Bawinek – Kraków
Klasa C – styl latynoamerykański
1.      Wójcik Piotr, Kubicka Ewelina – Styl – Kraków
2.      Krzeszowiak Jerzy, Banaś Maria – Evolution – Kraków
3.      Wojtas Jan, Baran Paulina – Axis – Nowy Sącz
Klasa C – styl standardowy
1.      Wójcik Piotr, Kubicka Ewelina – Styl – Kraków
2.      Okarmus Bartłomiej, Żywiec Martyna – Klub CKiS – Skawina
3.      Krzeszowiak Jerzy, Banaś Maria – Evolution – Kraków
Klasa B – styl latynoamerykański
1.      Mróz Łukasz , Gil Wiktoria – EMiKa Pałac Pałac Młodzieży
2.      Kocój Maciej, Kuźniak Kamila – Gasiek – Rzeszów
3.      Miś Adrian, Rej Patrycja – Styl – Kraków
Klasa B – styl standardowy
1.      Mróz Łukasz , Gil Wiktoria – EMiKa Pałac Pałac Młodzieży
2.      Grzebiela Rafał, Owczarek Izabela – Iskra Praszka
3.      Pasterz Paweł, Poźniak Gabriela – Dżet – Rzeszów
 
Kategoria 6T –  łączna suma ocen za 3 tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, quickstep ) i 3 tańce latynoamerykańskie (samba, cha cha, jive).
Kategoria 8T – łączna suma ocen za 3 tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, quickstep, tango ) i 3 tańce latynoamerykańskie (samba, cha cha, jive, rumba).

źródło: Urząd Gminy Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.