Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stefan Bieszczad. Proszę o poparcie w drugiej turze wyborów na burmistrza Dębicy Mariusza Trojana

BieszczadBardzo proszę wszystkich, którzy zechcieli mi zaufać i oddać na mnie głos w wyborach samorządowych, aby zaufali mi po raz kolejny i oddali głos  w wyborach na burmistrza Dębicy na kandydata PiS popieranego przez Wspólnotę Ziemi Dębickiej Mariusza Trojana – mówi Stefan Bieszczad.  Jestem przekonany, że jako burmistrz sprawdzi się doskonale jako gospodarz miasta.  W wyborach do Rady Miasta mieszkańcy Dębicy w zdecydowanej większości zaufali kandydatom Prawa i Sprawiedliwości. Burmistrz wybrany z tego ugrupowania, a takim jest Mariusz Trojan, gwarantuje spokojne rządy i zajmowanie się ważnymi dla miasta sprawami gospodarczymi. Wybierając Mariusza Trojana na burmistrza mają Państwo gwarancję uniknięcia jałowych sporów politycznych, które mogą na długie miesiące zaprzątać głowy samorządowców. Tak może stać się w przypadku gdy wybrany zostanie burmistrz  z opozycyjnych w stosunku do PiS środowisk.
Bieszczad podkreśla, że w przypadku wyboru Mariusza Trojana ułatwiona będzie współpraca z Sejmikiem Województwa Podkarpackiego, gdzie samodzielnie będzie rządził PiS.
Nie ma szans na rozwój Dębicy bez dobrej współpracy z władzami województwa – dodaje Bieszczad.  A do tego potrzebny jest spokój i wzajemne zrozumienie. Mariusz Trojan gwarantuje, że współpraca pomiędzy miastem Dębica  a Sejmikiem Województwa Podkarpackiego będzie układała się pomyślnie z korzyścią dla rozwoju Dębicy. Dlatego proszę wszystkich tych, którym leży na sercu dobro naszego miasta i jego mieszkańców o oddanie głosu w najbliższą niedzielę na kandydata PiS na burmistrza Dębicy Mariusza Trojana.
Stefan Bieszczad został wybrany w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Otrzymał w powiecie dębickim ponad 7 000 głosów, najwięcej ze wszystkich osób które kandydowały w tych wyborach.
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.