Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie z Marią Pyż

832222 listopada br. o godz.17 w Domu Kultury „Śnieżka” odbędzie się spotkanie z Marią Pyż, redaktor naczelnym Polskiego Radia Lwów, zorganizowane przez stowarzyszenie „Razem Dla Kresów”, wstęp wolny.
Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką kresowian oraz rodaków mieszkających na Ukrainie. Patronat nad wydarzeniem objęło Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury.
źródło: Miejski Ośrodek Kultury

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.