Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Mianowania na wyższy stopień wojskowy

4315-619 listopada br. o godzinie 1100 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie wojskowe w korpusie podoficerskim z powiatu dębickiego żołnierzom rezerwy oraz osobom niepodlegającym obowiązkowi służby wojskowej.
Mianowania na wyższe stopnie oficerskie wręczyli z-ca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Mielcu mjr Leszek Bąk, przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Leski oraz burmistrz Miasta Dębicy Paweł Wolicki.
Awans na stopień młodszego chorążego otrzymali :
Sławomir Piechocki zam. Dębica
Marek Giera zam. Dębica
Marek Pająk zam. Dębica
Awans na stopień sierżanta otrzymali :
Piotr Augustyn gmina Jodłowa ( akt mianowania odebrała matka)
Kazimierz Sroka gmina Żyraków ( akt mianowania odebrała matka)
Andrzej Moskal zam. Dębica

źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.