Previous
Next
Previous
Next

Robert Mucha. Mam propozycję aby objąć funkcję starosty.

DSC08309Robert Mucha wójt gminy Jodłowa może zostać starostą powiatu dębickiego. – Nie ukrywam, że otrzymałem taką propozycję – mówi Mucha. Jeszcze nie podjąłem decyzji co zrobić.
Mucha miałby zostać starostą gdyby w powiecie zawiązała się koalicja RIS-PSL-SLD-PO. Mógłby wtedy liczyć na 15 głosów w 25-osobowej Radzie Powiatu. To dawałoby stabilną większość i komfort rządzenia.
Gdyby Mucha zdecydował się zostać starostą, miałby kłopot co zrobić z gminą, gdzie został tydzień temu wybrany na stanowisko wójta. – Rozważam co zrobić w tej sytuacji – przyznaje Mucha.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.