Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Teatr przyjazny seniorom

seniorzy w teatrze 223 października 32 seniorów biorących udział w programie „Aktywny senior III” uczestniczyło w spektaklu „Siostrunie” w reżyserii Jana Szurmieja, który wystawiony został na deskach teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.
„Tańcząc, śpiewając i nawiązując bliski kontakt z widownią, tytułowe siostrunie opowiadały o codzienności, o swoich pasjach, wyborach drogi życiowej. Mówiły o tym chwilami serio, ale zwykle z przymrużeniem oka. Swoją grą zachęcały publiczność do zabawy, a nasi seniorzy bardzo chętnie włączali się zaproponowaną przez aktorów zabawę” – mówi Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, która razem z dębickimi seniorami oglądała spektakl.
Dla dębickich seniorów, którzy biorą udział w programie ,,Aktywny Senior III” dofinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie realizowanego przez Stowarzyszenie „Ad Astram” wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy, były to niezapomniane chwile oraz oderwanie od trosk dnia codziennego. Jak podkreślali dębiccy widzowie musical przesycony był czarnym humorem, ale nie było w nim jednak cienia złośliwości.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.