Previous
Next
Previous
Next

Warsztaty hip hop, popping, breakdance

828529 listopada br. w Domu Kultury „Mors” odbędą się warsztaty i pokaz tańca hip hop, popping i breakdance prowadzone przez Mateusza Dragana i Łukasza Salinikowa.
Mateusz Dragan to kilkukrotny finalista ogólnokrajowych zawodów, uczący się od światowej sławy tancerzy. Od roku przekazuje swoja wiedzę innym na zajęciach z poppingu i hip hopu.
Łukasz Salnikow, instruktor tańca, kilkakrotny finalista undergroundowych zawodów. Tańczy od 7 lat. Członek grup tanecznych PKB Crew i Pandora Crew.
Zajęcia odbywać się będą w godz. 11.00 – 15.00, z przerwą. Koszt 25 zł od osoby. Zapisy wraz z wpłatą do 27 listopada w DK „Mors” w godz. 08.00 – 12.00 sala nr 40, 12.00 – 15.00 sala nr 35.
Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 14 680 93 62 – do 15.00, kom: 507 190 187 – godz. popołudniowe.
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.