Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy w Łękach Dolnych

P1090565Policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku w miejscowości Łęki Dolne. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Tarnowie przewieziono dwoje dzieci w wieku 5 i 3 lat.
Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 w Łękach Dolnych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca hondą civic na moście straciła panowanie nad pojazdem doprowadzając do czołowego zderzenia z renault master. W wyniku wypadku obrażeń doznało dwoje pasażerów hondy, 5-letnia dziewczynka oraz 3-letni chłopiec. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala w Tarnowie, gdzie pozostali do dalszego leczenia. Kierująca hondą 24-letnia mieszkanka Łęk Górnych oraz kierujący renault, 25-letni mieszkaniec Łęk Dolnych nie ucierpieli w zdarzeniu. Badanie alkomatem wyakazało trzeźwość kierujących. Sporządzony przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia materiał dowodowy pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.