Previous
Next
Previous
Next

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budynek wielofunkcyjny w Zawadzie

pobrane (1)
Przy wielkim zaangażowaniu społeczeństwa oraz gminnych władz samorządowych, mając na uwadze wspólne dobro, podjęto trud budowy budynku wielofunkcyjnego w Zawadzie. Projekt budynku wykonała Grupa”S” Usługi w Budownictwie Paweł Sękowski z Dębicy, a wykonawcą tego dzieła jest Firma Budowlana LISBUD s.c, którego właścicielami są Panowie: Damian i Łukasz Lis z Mielca. Budynek będzie służył użyteczności publicznej związanej z oświatą i kulturą (Centrum Oświatowo-Kulturalne). Koszt inwestycji będzie w całości pokryty ze środków własnych Gminy Dębica, a przewidywana kwota to 1 646 367,34 zł. Termin zakończenia planowany jest na koniec czerwca 2016r. natomiast w dniu 12 listopada br. dokonano uroczystego poświęcenia i wmurowania kamienia węgielnego pod budynkiem wielofunkcyjnym. Na uroczystości obecni byli władze samorządowe, przedstawiciele społeczeństwa oraz zaproszeni goście. Poświecenia dokonał Ksiądz Józef Książek Proboszcz parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie „Niech to wspólne dzieło służy dobru”- podsumował.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.