Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Miejskie obchody Święta Niepodległości 2014

062Obchody Święta Niepodległości w naszym mieście tradycyjnie rozpoczęły się ceremoniałem wojskowym na dębickim Rynku. Po powitaniu, przemówieniach oraz występach Miejskiej Orkiestry Dętej i ZPiT Igloopolanie zgromadzeni przeszli do kościoła pw. Świętej Jadwigi, by uczestniczyć we mszy św. odprawionej w intencji Ojczyzny. Podczas niej ks. Piasecki wygłosił wspaniałą, pełną patriotycznego ducha homilię, nagrodzoną przez słuchaczy brawami.
Po mszy nastąpiło złożenie kwiatów pod figurą Matki Boskiej Niepokalanej na Placu Gryfitów. Wieczorem odbył się okolicznościowy koncert „Amor Patriae Nostra

źródło: strona internetowa Posła Jana Warzechy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.