Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zatrzymani na gorącym uczynku

111111111111111Policjanci z posterunku policji w Czarnej zatrzymali dwóch mężczyzn podczas kradzieży kabli linii telekomunikacyjnej. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Czarnej.
Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę w Czarnej około godz. 10. W rejonie osiedla Las policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy po uprzednim odcięciu przewodów wciągali je do pobliskiego lasu. Mężczyźni odcięli kabel teletechniczny oraz przewód sterowniczy o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych. Przestępcami okazali się 45-letni mieszkaniec Czarnej oraz jego 21-letni syn. Mężczyznom przedstawiono zarzuty, do których się przyznali i złozyli stosowne wyjaśnienia.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.