Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Latoszynie

111111111111111W niedzielę w Latoszynie doszło do wypadku drogowego. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziona została 49-letnia mieszkanka Latoszyna.
Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku drogowego w Latoszynie. Do zdarzenia doszło przed godz. 14. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-letnia kobieta będąc pod wpływem alkoholu wtargnęła na jezdnię pod nadjeżdżający pojazd marki Daewoo Tico. Kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do dębickiego szpitala, gdzie pozostała do dalszego leczenia. Wstępne badanie wykazało u potrąconej kobiety 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierujący daewoo 49-letni mieszkaniec Gumnisk był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.