Previous
Next
Previous
Next

Niszczył elewacje budynków

111111111111111Policjanci brzeźnickiego komisariatu policji ustalili sprawcę zniszczeń, które powstały na budynkach oraz przystankach autobusowych. Straty oszacowane zostały na kwotę kilku tysięcy złotych.
W wyniku prowadzonych czynności policjanci z Brzeźnicy ustalili sprwacę uszkodzenia mienia, które miały miejsce na terenie gminy Dębica. Od sierpnia poprzez pomalowanie farbą zniszczona została elewacja budynku zespołu szkół w Nagawczynie, jak również elewacja budynku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Malowidła znalazły się również na ścianach przystanków autobusowych przy drodze krajowej K-4. Straty powstałe w wyniku zniszczeń oszacowane zostały na kwote powyżej 5 tysięcy złotych.
W piątek 7 listopada funkcjonariusze przedstawili zarzuty 20-letniemu mieszkańcowi Nagawczyny. Mężczyzna przyznał sie do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.