Previous
Next
Previous
Next

Wystawa: Magda Uchman, Sergiej Savczenko – „Inwazje” – grafika, malarstwo

8284Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy: Magda Uchman, Sergiej Savczenko – „Inwazje” – grafika, malarstwo. Wernisaż odbędzie się 14 listopada o godz.19.00.
Magdalena Uchman urodzona w 1981 roku w Przeworsku. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Studia w Instytucie Sztuk Pięknych UR w Rzeszowie, dyplom zrealizowany w Pracowni Wklęsłodruku prof. K. Skórczewskiego oraz Pracowni Rysunku prof. S. Góreckiego w 2006 r. Studia doktoranckie na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP. Uczestniczka wielu wystaw i konkursów na arenie krajowej oraz międzynarodowej (m.in. w Rumunii, Litwie, Egipcie). Laureatka I Nagrody na Międzynarodowym Przeglądzie Grafiki w Rumunii (2006). Wyróżniona na konkursie Grafika Kwartału – BWA Rzeszów (2005).
Serhiy Savchenko urodzony w 1972 roku we Lwowie na Ukrainie. Absolwent Państwowego Instytutu Sztuki Dekoracyjnej i Stosowanej im. Iwana Trusza we Lwowie. W roku 1998 ukończył Lwowską Narodową Akademię Sztuki. Autor 70 wystaw indywidualnych i ponad 100 zbiorowych organizowanych w kraju i za granicą. Uczestnik międzynarodowych projektów artystycznych m.in. przeglądów plastycznych, sympozjów artystycznych, aukcji charytatywnych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią, filmem, rzeźbą i obiektami.
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.