Previous
Next
Previous
Next

23-letni mieszkaniec Gminy Radomyśl Wielki zatrzymany za posiadanie i udzielanie narkotyków

 
1111111111111111 Radomyscy policjanci w czasie kontroli drogowej ujawnili w pojeździe prowadzonym przez 23-letniego mieszkańca gminy Radomyśl blisko 12 gramów marihuany. Mężczyzna i jego pasażer zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Kierowca osobowego renaulta usłyszał zarzut posiadania i udzielania narkotyku.

Policjanci Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim w czasie służby na terenie miasta zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault Clio. W pojeździe funkcjonariusze w schowku oraz pod fotelami ujawnili kilka woreczków z marihuaną. 23-letni kierowca oraz jego 20-letni kolega zostali zatrzymani w policyjnych aresztach.
Funkcjonariusze ustalili, że marihuana, którą ujawnili w pojeździe należy do 23-letniego mężczyzny. Zatrzymany przyznał, że narkotyk uprawiał sam, na własny użytek, kilka razy częstując nim swojego kolegę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut posiadania i udzielania narkotyku. Mężczyzna w całości przyznał się do stawianych mu zarzutów i złożył obszerne wyjaśnienia.
Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Od zatrzymanego pobrano krew do badań. Badania te dadzą odpowiedź czy  23-letni mężczyzna był pod wpływem środków odurzających w czasie prowadzenia pojazdu. 

źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.