Previous
Next
Previous
Next

II sesja Rady Miejskiej- 05.12. 2014 r. – zaprzysiężenie nowego Burmistrza Mariusza Szewczyka

tVKUvKndae1Sx1eBXNStVMFQa9R2ioIF-s2uHmAXR9Q
 
W najbliższy piątek w Urzędzie Miejskim w Dębicy o godz. 12 odbędzie się II sesja Rady Miejskiej podczas której Mariusz Szewczyk zostanie zaprzysiężony na Burmistrza Dębicy. Zapraszam mieszkańców miasta do towarzyszenia mi w tak podniosłej chwili – mówi Mariusz Szewczyk. 
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.