Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

5. Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

 
 

 8390Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza do udziału w 5. Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach  14 i 15 stycznia 2015 r. w Domu Kultury „Śnieżka”.

Przegląd adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i  średnich. Spośród laureatów Przeglądu zostaną wybrane osoby, które wystąpią 18 stycznia 2015 r. w Domu Kultury „Mors” podczas uroczystego Koncertu Kolęd i Pastorałek.
Karty zgłoszenia należy złożyć do dnia 7 stycznia 2015 r. na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel. / fax 14 670 31 67, e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.